Üks innovatiivsemaid lahendusi keretöötluste turul terves maailmas. Tegemist on kahekihilise süsteemiga, mille aluskiht Gyeon Infinite Base on konkurentidega võrreldes kõige puhtama keemilise koostisega. Pealmist kihti, Gyeon Infinite Top Coat klassifitseeritakse superlibedate töötluste hulka. Need kaks kokku pannes on tulemuseks väga tugev, hüdrofoobne ja saasteid tõrjuv kaitse autokerele.

Teenus sisaldab:

  • Põhjalik välipuhastus. Vajadusel täiendav saviga puhastamine.
  • Vähemalt kaheetapiline poleerimine, mil kriimud eemaldatakse vähemalt 90 protsendi ulatuses.
  • Kivitäkete värviga täitmine.
  • Kere põhjalik õlidest ja rasvades puhastamine enne töötlust. Üks kiht Gyeon Infinite Base. Üks kiht Gyeon Infinite Top Coat.

Q² Infinite Base (Aluskiht) on keerukas ühekihiline iseseisev lahendus, millega kaasneb GYEON Infinite Garantii skeem. Keraamiline kattekiht sisaldab unikaalset tehnoloogiat, mis põhineb fluoro-modifitseeritud polüsülaasanidel.

Kuidas keeruline nimetus tõlgitakse reaalseks tulemuseks?
Tehnoloogia tutvustati autohoolduse tööstusele esmakordselt GYEONi poolt aastal 2022. Põhinedes aastatepikkusele intensiivsele uurimistööle, suutis tootja kombineerida mitmeid eelnevaid arenguid ühekihilisse kattekihti. Äärmiselt keemiline vastupidavus nii leeliste kui ka happeliste kemikaalide vastu, libedus, mis aitab takistada saastumist värvipinnal või järgmise taseme UV-kaitse, on mõned olulised eelised sõiduki omaniku seisukohast.

Q² Infinite TopCoat (Pealmine kiht) peamine eesmärk on parandada aluskihtide hüdrofoobse efekti välimust ja vastupidavust ning nende isepuhastuvaid võimeid. Soovitatav on kasutada pealiskatet karmides kliimatingimustes, tugevate talvetingimuste korral või sõidukitel, mida kasutatakse intensiivselt ning mille läbisõit on suur, kuid hooldus on piiratud.

GYEON Q² Infinite Garantii
GYEON pakub garantiid, et 5 aasta jooksul ja kauem, kui järgitakse õiget hooldust ning sõiduk ei ole ekstreemsetes tingimustes, ei kaota Q2 Infinite -ga kaetud sõiduki värvipind oma läiget, on kaitstud enamike elementide vastu, säilitab oma isepuhastuvad võimed, võimaldab linnu väljaheidete, orgaanilise saastuse, tõrva sadestiste, putukate ja happeplekkide lihtsamat eemaldamist. Garantiitingimused

 

Infinite’t võivad paigaldada vaid Gyeoni poolt ülemaailmselt sertifitseeritud detailing-töökojad.

 

Küsi hinnapakkumist