Püsiklientidele mõeldud Bathe+ hooldus

Kui Sinu autol juba on mõni meie keretöötluspakett, siis pakume Sulle värskendavat hoolduspesu, mis pikendab ja parandab keretöötluse seisukorda. Hooldusel jäävad autole veljed alla ning töö võtab aega ca 1,5 kuni 3 tundi.

Hind alates 49€
Loe rohkem teenuse kohta

Detailne sisepuhastus

Salongist olmeprügi eemaldamine, pindade põhjalik puhastus

Hind alates 59€
Loe rohkem teenuse kohta

Keretöötluspakett Gyeon CanCoat PRO (1-aastane+ kaitse)

Olgu selleks Sinu mootorratas, jalgratas, matkaauto või sõiduauto, CanCoat PRO tutvustab Sulle Gyeoni töötluste imepärast maailma koos kadestamisväärse läike ja hüdrofoobsete töödeldud pindadega.

Hind alates 300€
Loe rohkem teenuse kohta

Keretöötluspakett Gyeon MOHS EVO (3-aastane kaitse)

Klientide vaieldamatu lemmik! Töötluse parim omadus on selle kestus. MOHS suudab säilitada hüdrofoobsuse ja kaitse vähemalt 36 kuuks. Õigete pesuvõtete korral on see aeg märkimisväärselt pikem.

Hind alates 490€
Loe rohkem teenuse kohta

Keretöötluspakett Gyeon INFINITE ∞ (5-aastane kaitse)

Üks innovatiivsemaid lahendusi keretöötluste turul terves maailmas. Tegemist on kahekihilise süsteemiga, mille aluskiht Gyeon Infinite Base on konkurentidega võrreldes kõige puhtama keemilise koostisega. Pealmist kihti, Gyeon Infinite Top Coat klassifitseeritakse superlibedate töötluste hulka. Need kaks kokku pannes on tulemuseks väga tugev, hüdrofoobne ja saasteid tõrjuv kaitse autokerele.

Hind alates 699€
Loe rohkem teenuse kohta

Nahkpolstri töötluspakett Gyeon Leather Shield

Leather Shield on mõeldud kasutamiseks iga autotööstuses kasutatava nahatüübi puhul. See ei muuda naha lõppviimistlust, tooni ega tekita läiget. Nagu kõikide meie töötluste korral, on korraliku lõpptulemuse saavutamiseks vajalik põhjalik ettevalmistus.

Hind alates 159€
Loe rohkem teenuse kohta

Klaaside töötluspakett Gyeon VIEW

Klaaside töötlemise peamine eesmärk on tagada turvalisus Sinule ja autos viibivatele reisijatele. Peale töötlust on klaasidel väga tugev hürdofoobne efekt, mis tõrjub vett ja mustust ka kõige raskemates ilmastikutingimustes. Pindade ettevalmistamine on klaaside töötlemisel kõige aluseks. Klaasid puhastatakse, poleeritakse käsitsi, et töötluse sidumine klaaspinnaga oleks võimalikult hea ning seejärel lisatakse Gyeon View klaasitöötlus tooted. Klaaside töötlus kestab tihedas kasutuses oleva auto esiklaasil kuni 12 kuud või 30 000 km. Külgmistel klaasidel lubab tootja kestvuseks 36 kuud.

Hind alates 74€
Loe rohkem teenuse kohta

Tekstiilpolstri töötlus pakett Gyeon Fabric Coat

Tekstiilitöötlust saab teostada ainult laitmatult puhtale polstrile, mistõttu soovitame seda pigem uutele autodele. Fabric Coat masseeritakse tekstiilikiudude vahele, mis kaitseb seda mustuse ja vedelike ning UV-kiirguse eest ega lase materjalil pleekuda. Töötlus sobib nii auto põrandakatetele, porimattidele, kui ka istmepolstritele (tekstiilkate ja Alcantara materjal).

Hind alates 120€
Loe rohkem teenuse kohta

Velgede töötluspakett Gyeon RIM

Hoolimata sellest, kas Sinu auto veljed on pulbervärvitud, poleeritud, anodeeritud, värvitud matid või läikivate värvidega, sobib Gyeon RIM kõikidele velgede tüüpidele. Töötluse peamine omadus on selle kõrge temperatuuritaluvus.

Hind alates 129€
Loe rohkem teenuse kohta

Detailne välipuhastus

Kasutame pH-neutraalseid vahendeid ning ohutuid töövõtteid. Meie peamine eesmärk on saada auto puhtaks ilma defekte juurde tekitamata.

Hind alates 119€
Loe rohkem teenuse kohta